Specialist gezocht

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Aero
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

Aero

Gebruiker
Lid geworden
25 mei 2005
Berichten
23
Okee,

Na het kopen van Microsoft Access 2002 voor dummies lectuur, ben ik al een beetje op weg met het programma. Alleen, zitten er nog een heleboel verwarde situaties in mn hoofd.
Mijn doel is door middel van een switchboard, een aantal andere formulieren voor me te halen, waar ik enerzijds gegevens kan in plaatsen, en bij andere knoppen, ze opvragen per specificatie. Voor de geinteresseerden, ik zoek iemand waar ik mijn gemaakte onderdelen naar kan toesturen, en die mij gaat bijstaan om mn einddoel te berijken. Het betreft een database die zal moeten gaan dienen om technische defecten in op te slaan, bij vliegtuigen, en dus veel engelse vaktermen zullen worden gebruikt.

Ok......de vraag is gezet....
Wie voelt zich aangesproken, in assistentie??

Groeten,
Aero.
 
Je kunt hier op het forum altijd je vragen over access kwijt.
Na het lezen van je vraag bekroop me het gevoel dat je gewoon aan het werk bent. Als dat het geval is dan moet je gewoon een ervaren access ontwikkelaar inhuren om je bij te staan.

Ik ben zelf een ervaren ontwikkelaar, heb vliegtuigbouwkunde gestudeerd en heb wel wat tijd beschikbaar.

Geef maar aan hoeveel tijd of je me nodig hebt en dan wil ik wel een offerte uitbrengen.
 
Helaas is het niet zo dat ik aan het werk ben. Ik heb deze vraag gepost vanaf mijn thuisadres, en wil onafhankelijk van mn bedrijf als Stand alone een betere database voor thuisgebruik aanleggen. Vandaar dat ik ofwel 1) Alleen verder sukkel en er de kost mee bespaar, want dat vind ik net iets tever gaand. Niet dat ik deze financiele bijdrage niet kan dragen, maar vind het gewoon niet waard. 2) Ik hoop op medegebruikers van dit forum om enerzijds mij iets te kunnen bijbrengen wat niet in het boek staat, of waar ik aan het boek geen vragen over kan stellen, en secundo, als het dan toch geld moest kosten, dan kan ik het beter aan mijn oversten overlaten, en ze op dat vlak hun wereld laten waarmaken. Wie zegt dat simpele werknemers ook niet zulke dingen aankunnen, en dat met hulp van jullie hier op het forum? Ik sta alvast te poppelen om aan mijn bedrijf te laten zien dat ik meer in mn marge heb, maar mis helaas wat ervaring.

Als je in de luctvaart zit, laat dit je niet onverschillig, en denk ik dat je zeker wel een interesse hebt.

Met dank voor je reactie.
:thumb:
 
Je kunt op het forum altijd vragen stellen, de antwoorden komen dan vanzelf.
Je huidige vraag is iets te algemeen.
Cursussen access vind je bijvoorbeeld op de volgende sites:
http://www.nationalemediasite.nl/msaccess.php
http://www.sip.be/cursus/access/inhoud.htm

Een goede access toepassing ontwerpen en bouwen bestaat onder andere uit de volgende stappen:

- Bepaal wat voor gegevens er in je database moeten komen.
- Bepaal wat voor rapporten er uit je toepassing moeten komen.
- Bepaal hoe je in- en uitvoerschermen eruit moeten zien.
- Ontwerp je database (dit is zo'n beetje de belangrijkste stap! Als dit niet goed is krijg je in ieder geval geen goed eindresultaat).

Pas als deze stappen klaar zijn hoef je access te starten.....

- Bouw je database.
- Bouw je formulieren.
- Bouw je rapporten.

Een schakelbord gebruiken is een goed idee. Je kunt beter netjes gebruik maken van menu's. Dat is ook beter te onderhouden.

Hoever ben je met de eerste stappen die ik beschreven heb?
 
Het eerste is al gebeurd. Welke gegevens er moeten in gaan is bepaald. De andere bepaling welke rapporten er moeten gaan uitkomen is ook af. In en uitvoerschermen begrijp ik niet zo goed, maar als je doelt op een Frontend user interface, wel daar zit ik mee in het hoofd, maar mij interesseerd meer hoe ik de query's moet kiezen, en hoe je best je switchboard bouwt. Als je een gewoon email adres hebt, stuur ik je mijn switchboard en de al gemaakte delen eens door.

Verder heb ik wel de structuur van mijn database uitgetekend op een A3 papier, en kan je dit wel eens doorsturen.

Bedankt voor je reactie.
 
De bedoeling is dat vragen en antwoorden op het forum gepost worden, zodat iedereen ervan kan leren, dat lukt natuurlijk niet als je mij rechtstreeks mailtjes stuurt.
Het voordeel van posten op het forum is dat anderen er ook op kunnen reageren.
Je kunt een bestandje bijsluiten (maximaal 102400 bytes).
Ik stel voor dat je dat doet in plaats van een mailtje sturen.

In mijn vorige replay had ik overigens een typefoutje gemaakt.
Ik vind een swichboard namelijk niet zo'n best idee.
Een menu werkt meestal beter.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan