Spoedvraag hulp met Dreamweaver.

Status
Niet open voor verdere reacties.

franky1992

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
10 aug 2011
Berichten
1
Hallo,

Ik ben momenteel bezig een nieuwsbrief te bouwen binnen Adobe Dreamweaver, en heb dit pas sinds een paar dagen een beetje door hoe dit werkt. Ik ben zelf totaal niet thuis in HTML, maar met Dreamweaver wil het wel een beetje lukken.

Nu stuit ik op een klein probleempje..

Ik werk met het E-mail verzend systeem www.yeshello.net en om mijn content daar te plaatsen kan ik de HTML code van Dreamweaver gemakkelijk over zetten naar yesshello.
Wanneer ik de HTML upload, Plaatst dit wel mijn tekst binnen de nieuwsbrief, maar de afbeeldingen die hier bij horen krijg ik niet geupload in Yesshello.
Mijn webmaster zegt dat dit eraan kan liggen dat de foto's die we in de nieuwsbrief willen plaatsen niet geplaatst worden omdat de afbeeldingen NIET op de server van de website staan. hiervoor hebben we een andere applicatie gedownload genaamd Filezilla.exe. Maar ook hiermee krijg ik het niet voor elkaar om de volledige content online te krijgen.
Weet iemand misschien hoe ik de Afbeeldingen van Dreamweaver in Yesshello kan plaatsen? hoewel de manier van werken erg omslachtig is, hoop ik dat er iemand is die ons hierbij kan helpen.

Met vriendelijk groet

Franky Fens
 
Waarschijnlijk pakt hij de links van de afbeeldingen van jouw computer af. Dit is helaas een nadeel van Dreamweaver. Je zult de links handmatig moeten aanpassen naar links op de server(waar je de plaatjes neer zet).

Je zult dus even moeten spitten in de HTML code van de nieuwsbrief en de afbeeldingen op de server zetten.
 
Je kunt met filezilla de foto's uploaden naar je webserver. Is dit dezelfde server als waar yeshello draait?
Wat dreamweaver waarschijnlijk (ik gebruik het nooit) doet is als volgt: in de broncode staat waarschijnlijk <img src="c:\\pathnaam\foldernaam\foto.jpg"> Op moment dat je deze code in yeshello plaatst dan kan hij het bestand niet vinden omdat deze op jou computer staat en niet op de webserver (zoals woutertjuh88 aangeeft / en jou webmaster).

Wat je dus moet doen is die <img src=""> veranderen naar een locatie waar jou foto's wel staan. Dus als jij ze upload naar je webserver in een map "afbeeldingen" dan zijn deze foto's te bereiken vai : http://www.joudomein.nl/afbeeldingen/fotonaam.jpg
Als je dat dus invult bij <img src="http://www.joudomein.nl/afbeeldingen/fotonaam.jpg" /> dan zou het vanuit yeshello gevonden moeten worden. Let er wel op dat de foto's beschikbaar moeten blijven omdat ze anders alsnog "onbereikbaar" worden als je ze weer verwijdert
 
de optie van KptZeksnor is een optie.
Ook is een optie om je foto's te uploaden.
Met behulp van een upload site, BV : tinypic.com of imageshack.us

dan heb je uiteindelijk dus :: <img src="http://www.tinypic.com/A3QFCZG.jpg"> [voorbeeld]
OF
dan heb je uiteindelijk dus :: <img src="http://www.imageshack.us/naamvanmijnfoto.jpg"> [voorbeeld]

Nu hoef je de foto' s niet op de server te plaatsen dus ik denk dat dit in jou geval veel gedoe scheelt.
Wel is de mogelijkheid dat de foto na een bepaalde tijd word verwijderd, dus dat je hem weer opnieuw moet uploaden.

Gr
Robert
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan