Hallo, ik heb een vraag over mijn internet verbinding. Ik heb een computer op de 2de etage van mijn huis. En ik was van plan om mijn computer op de zolder te zetten. Nu kan ik daar geen internet kabel neerleggen. Het is redenlijk hoog, ongeveer 10m? (Is een schatting). Wat zou een alternatieve optie kunnen zijn naast kabel internet? Ik weet wel al dat niks beter is dan een bedraad netwerk. Ik heb al eerder iets gelezen over een ''Netwerk repeater''? Of een ''Homeplug''? Ik heb niet echt veel verstand van dit soort dingen. Weet iemand misschien wat de beste optie zou kunnen zijn voor games zoals: World of WarCraft of YouTube/downloaden? Ik heb een download snelheid van: 15,5 Mbps, een upload snelheid van: 0,5 Mbps, Ping: 53 Ms, Jitter: 11 Ms. Ik heb tot nu toe geen problemen met mijn internet. En ik vindt het niet heel erg als mijn internet wat trager word met Wi-Fi.
Straight to the point: Ik zoek de beste optie voor een sterk signaal/redenlijk tot snel internet, budget maakt mij niet zo zeer uit.
Groet, Ujico.
Straight to the point: Ik zoek de beste optie voor een sterk signaal/redenlijk tot snel internet, budget maakt mij niet zo zeer uit.
Groet, Ujico.
