stop c0000218 oorzaak?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Homunculus

Gebruiker
Lid geworden
8 aug 2002
Berichten
76
Heb sinds eind januari een nieuwe PC en heb daar vrijwel continu problemen mee, ben ook al diverse keren bij de leverancier geweest, diverse onderdelen zijn al vervangen ... volgens hen is alle hardware nu goed, en ligt 't aan een bepaald spelletje.. dat blijkt niet het geval (spel niet geinstalleerd, toch probleem) de foutmelding is:

Stop: 0xc0000218 {Registry File Failure}
The registry cannot load the hive (file):
\SystemRoot\System32\Config\SYSTEM or its log or alternate.
It is corrupt, absent, or not writable.

(maar dan in 't nederlands)

Wat kan dit veroorzaken? De leverancier zegt dat alle hardware goed is, dus dat zou 't in niet moeten zijn, maar wat dan wel??
 
er staat ook bij harddisk-corruption of dat het aan het geheugen kan liggen:
maar goed die zullen allebei wel nieuw zijn?
 
zijn beiden relatief nieuw, al minstens een keer vervangen en uitvoerig gecontroleerd... zou 't niet moeten zijn :confused:
 
Dan zal ik je gauw uit een eventuele droom helpen: had vorig jaar een nieuwe pc gekocht, tot 2x (met 2 pc's) toe bleek het geheugen van een verrotte kwaliteit te zijn. (kwam ik naderhand pas achter) Heb na veel gestampvoet m'n geld terug gekregen. Is een als 'goed' bestaand bedrijf bekend maar je kan het dus net 'treffen' dat ze waarschijnlijke een brakke serie pc's hebben aangekocht en toch probeerden te slijten...:evil: Nieuwe pc's moeten het gewoon doen, punt uit.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan