Systeem upgraden

Status
Niet open voor verdere reacties.

Joenekop

Gebruiker
Lid geworden
4 nov 2001
Berichten
131
Beste mensen,

Ik heb een redelijk pc'tje voor officetaken enz. Maar ik wil hem eigenlijk meer gebruiken om mee te game. Ik probeer Flight Simulator X te draaien, maar hier behaal ik geen goede resultaten mee. Nu wil ik zelf een systeempje samenstellen, maar ik wil ook een beetje op de kosten letten aangezien het eigenlijk alleen om deze game gaat (ik game liever op mn ps3)

Nu denk ik dat ik mn systeem sowieso qua geheugen moeten upgraden van 3 gb naar meer en mn videokaart en processor. Ik zie eigenlijk geen reden om de rest van mn pc te vervangen, die werken nog prima, maar mijn vraag is of dit eigenlijk wel mogelijk is. Of dat jullie adviseren om de heleboel te vervangen.

Alvast bedankt!
 
Laatst bewerkt:
maar wat zijn de specificaties van je pc?dan kan ik zo zien wat geupgrade kan worden :)
 
Is idd wel handig he

Intel Pentium D CPU 3.00 Ghz 3.00 Ghz
3.00 GB Geheugen
500 GB
Nvidia Geforce 7500LE
Windows 7-64

Of moet je nog meer weten?
 
welk moederbord heb je type/model nummer
hoe sterk is de voeding (kun je alleen zien door op de sticker van de voeding aan de binnen kant van je kast te kijken) het aantal wattage
wat is je budget voor de upgrade?
 
Moederbord: Fujitsu Siemens D2660-A1
Voeding: Fujitsu Siemens DPS-210FB A
Volgens mij 210 watt
 
dat word helaas een nieuwe computer het moederbord is dusdanig verouderd dat upgraden geen zin meer heeft
je zult ook een nieuwe voeding moeten aanschaffen

het eenige wat je nog kan gebruiken is de HDD, DVD speler en de behuizing
je had nog geen budget op gegeven...
 
Laatst bewerkt:
Haha ok,

Budget staat eigenlijk vrij open, was genoeg benieuwd of ik met mijn huidige pc'tje hier en daar wat kon besparen.
 
ok nou als je zelf de assemblage gaat doen en geen windows OS nodig hebt kom je er met 500 euro al uit
 
Oke bedankt voor je advies!

Ik heb hier ook nog een msi m1996 moederbord liggen, met daarbij een 400w voeding. Is hier nog wel iets mee te beginnen of is deze minder dan de vorige?
 
De voeding licht eraan of het een A merk is, en dat moederbord is veels te oud dat is niks meer waard dus.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan