Systeemherstel

  • Onderwerp starter Onderwerp starter poi
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

poi

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
4 dec 2001
Berichten
1.151
Beste mensen.

Mijn pc loopt als een tierelier en heb nu de volgende vraag.
Is het mogelijk om in plaats van een ghost image een herstelpunt te bewaren/branden? Standaard wordt deze in XP pro 2 maanden bewaard, opzich niet zo'n probleem als er ergen een bestand is dat gebrand en later weer teruggezet kan worden.
Volgens mij is dit niet mogelijk, maar wie weet?
 
Met ghost 9 kan je de image automatisch laten bijwerken, dus ik neem ook aan dat dat ook weer terug kan zetten, maar ik hoop van deze vraag wat leren.
 
Ik heb in het verleden Gost 9 gebruikt. Het nadeel is dat je eerst het behoorlijk grote programma moet installeren. Ook loopt hij mee op de achtergrond, dus lever je ook iets performance in. Voor een wat oudere pc niet echt een aanrader.
Als je een bootflop hebt kun je daarmee opstarten, ghost flop met "ghost.exe" erin en ik kon een image van mijn C-schijf op de D-schijf (partitie) zetten.
Helaas, ik draai nu op NTFS en ik heb geen floppydrive meer. :confused:
 
Ghost 9 kan je me de CD op starten en backup maken en duurt maar 10 min, ik heb pas na veel problemen een backup terug gezet, maar dat duurde wel erg lang, maar ik had gelukkig nog een backup.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan