systemlink CoD MW2

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Roewl
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

Roewl

Gebruiker
Lid geworden
17 aug 2007
Berichten
83
Hallo..

Ik heb een probleem, wij willen met 8 man tegen elkaar MW2 spelen via systemlink, maar de 2 xboxen (elite's) kunnen elkaar niet vinden?

Ik heb er een (werkende) crosscable tussen, maar we kunnen elkaar niet vinden?

moeten we bij de xbox zelf nog iets veranderen bij de netwerk instellingen?

Wat doen we fout? :rolleyes:

Alvast bedankt!
 
Oke.. het probleem is opgelost,

we hadden niet dezelfde patch van CoDMW2 waardoor de consoles elkaar niet konden vinden. Nadat we de zelfde patch hadden werkte het wel, maar tot mijn grote verbazing toen een aantal van mijn vrienden bij ons in de huiskamer zaten te wachten, kun je het maar 1 vs 1 via systemlink spelen, wat een telleurstelling voor een spel zoals MW2!

Echt vet balen, na alles geregeld te hebben bleek dus dat we het nog maar met 4 man tegenlijk op 1 xbox konden spelen, en niet 4 vs 4 met 2 xboxen!

Je hoeft trouwens geen crosscable te hebben als je 2 elite's gebruikt (new gen.)

Wist hier trouwens niemand iets vanaf? Weet misschien wel iemand welk spel je wel met meer man kunt spelen via systemlink?

Groeten Roel
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan