taakbeheer en HP

  • Onderwerp starter Onderwerp starter acra
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

acra

Gebruiker
Lid geworden
3 nov 2004
Berichten
241
Mijn dochter's PC wordt alsmaar trager. Ik heb al een hele boel opgeschoond en zo en nu viel me op dat er een heleboel programmatjes voor de HP-printer en HP-scanner en HP-share to the web (?) actief zijn. Eigenlijk print en scant ze zelden iets dus ik zou graag die taken niet automatisch opgestart willen zien. Kan ik ze in msconfig/opstarten gewoon uitvinken en worden ze dan weer "wakker" zodra ze iets wil printen of gaat dat niet.
Alvast bedankt, Acra.
 
Gewoon uitzetten bij MSCONFIG. Indien ze niet automatisch starten (kan afhankelijk zijn van de versie) kun je ze altijd handmatig starten vanuit het startmenu (submenu HP?) of via MSCONFIG weer aanzetten.
 
Gewoon uitvinken en als je het nodig hebt dan staat het in het menu start.
 
Behalve het gebruik van MSconfig kun je ook gebruik maken van het programma Autoruns van SysInternals/MS. In dat programma kun je de betreffende HP-zaken uitvinken. Mocht je ze later weer nodig hebben, dan zet je de vinkjes weer terug, of start de programma's handmatig.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan