task scheduler not running

Status
Niet open voor verdere reacties.

brookhuis1

Gebruiker
Lid geworden
8 jul 2001
Berichten
225
dat krijg ik vermeld na opstarten.. weet niet wat ik heb uitgeschakeld maar het lijkt niet te kloppen...

iemand een idee?

Marc
 
Nee :D

Maar ik bedoel misschien heeft 'ie kortgeleden ergens lopen vinken maar weet hij niet meer wat.
 
Start/uitvoeren, intikken: services.msc <enter>

In het volgende scherm scroll je naar beneden totdat je 'Task Scheduler' ziet staan. Rechtsklik hierop.

Je ziet onderstaande windowtje. Kies voor opstarttype 'automatisch'. De eerstvolgende keer dat je opstart wordt deze service dus automatisch geladen.

<img src="http://www.helpmij.nl/leden/ikself/images/task.jpg"
 
hi, ga het proberen

verder, xp
en had niets veranderd... dus dat is wat vreemd

maar eerst eens aan de slag met services
 
hmmm

die services werkt niet..

het programma staat namelijk al op automatisch, da's dus vreemd.
 
Als de service wel gewoon aan staat, zou je 'ns kunnen proberen alle geplande taken (tijdelijk) uit je taakplanner te verwijderen. Het kan best zijn dat er een bepaalde taak is waar ie op vastloopt.
Kijk ook 'ns in het logbestand van je taskscheduler. Wellicht dat je daar fouten kan ontdekken. Dit logfile staat in c:windows en heet SchedLog.txt.

<a href="http://www.jsiinc.com/SUBK/tip5300/rh5324.htm" target="_blank">Hier</a> nog wat extra info.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan