Te weinig plaats maar toch genoeg ??

Status
Niet open voor verdere reacties.

demois

Gebruiker
Lid geworden
18 sep 2004
Berichten
108
ik probeer een bestand van de grote 4.36 gb over te plaatsen en hij zegt dat ik te weinig plaats heb maar dan kijk naar de eigenschappen en dan zie iik dat er nog plaats vrij is :s

Ik heb er een rar bijgevoegd dat van grote 75.6 kb is, daarin steekt een filmpje dat alles duidelijk maakt ! het is geen virus !!!
 

Bijlagen

Wil je het mischien over plaatsen, naar een partitie/schijf die FAT32 geformateerd is? Alleen NTFS geformateerde schijven/partitie's kunnen bestanden groter dan 4GB aan.
 
je zou het bestand met winrar of winzip kunnen splitsen in bijv 4 stukken van 1.1GB, dat kan fat32 wel aan
 
kan ik dat overzetten naar ntfs zonder mijn files te verliezen ??

*edit* kan ik al die files over zette naar mijn harde schijven van de pc en dan de schijf formattere en dan de files erterug opzette
 
Laatst bewerkt:
Dit zegt het :s => kijk bijlage
 

Bijlagen

  • Hlp.JPG
    Hlp.JPG
    7,4 KB · Weergaven: 30
moet ik het ontkoppelen => check bijlage
 

Bijlagen

  • engee.JPG
    engee.JPG
    21,6 KB · Weergaven: 44
Heb je per ongeluk Partition Magic?

Clipboard01.jpg
 
ok ok ik heb op convert geklikt alles gaat goed , dan zegt hij reboot ok ok dan als hij gereboot is komt hij op een blauw windows scherm met deze text :
Kan Systeembestand op E: niet vinden
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan