tekst onleesbaar

Status
Niet open voor verdere reacties.

Mulcoa

Verenigingslid
Lid geworden
30 jan 2001
Berichten
1.689
Goedemorgen

Ik heb het volgende probleem,

even een korte uitleg

Ik heb een boekhoudprogramma, hiervan heb ik een back up gemaakt en aan mijn boekhouder gegeven, nu heb ik hem teruggehad, en als ik de overzichten wil printen, komen de letters allemaal bij elkaar te staan, over elkaar heen en dus niet leesbaar.

Ik heb het geprobeert met andere overzichten welke niet terug zijn gekomen van de boekhouder, en die doen nu het zelfde, voorheen niet.

Nog een stapje verder terug heb ik het zelfde probleem gehad of misschien nog steeds met de facturen van de KPN welke via de mail gestuurd werden, deze kon ik ook niet lezen stond ook alles over elkaar heen

Iemand enig idee hoe ik dat op kan lossen?

alvast bedankt

Jan
 
Welke tekstverwerker gebruik je?
Dan kan ik je vraag verplaatsen.
Of staat het op je website?
 
Het is al als ik een afdrukvoorbeeld in mijn boekhoudprogramma maak, en voor heen was het als ik een attachment bij een mail opende
 
Ok, verplaatst van "Websites maken / Algemene vragen" naar "Software / Overige".
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan