Televisie herkent PC niet (en vice versa)

Status
Niet open voor verdere reacties.

kdl2010

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
2 mei 2013
Berichten
4
Hallo allemaal,

Ik heb net een nieuwe tv gekocht (http://www.mediamarkt.nl/...1,1898523.html?langId=-11). Het is een onbekend, iets goedkoper merk maar opzich prima te doen. Er is wel één probleem. Ik probeer mijn laptop via een HDMI kabel te verbinden aan mijn TV. Alleen als ik probeer om het beeldscherm te dupliceren of überhaupt te detecteren, geeft de laptop aan dat er geen tweede scherm gevonden kan worden en op de TV blijft geen signaal staan. Omdat ook de laptop net nieuw is heb ik geprobeerd om de laptop op dezelfde manier te verbinden aan de tv van een vriend. Dit werkte wel. Ik denk dus dat het probleem bij mijn tv ligt. Mijn laptop heeft een Intel HD onboard graphics card. Heeft iemand een idee wat ik aan dit probleem kan doen?

Alvast bedankt!
 
Heb je al wat anders geprobeerd aan te sluiten op die HDMI ingangen van je TV? Een dvd-speler of zoiets? Dan kan je tenminste even uitproberen of die HDMI kabel en ingang wel gewoon goed functioneert.

Die link naar het type TV dat je hebt werkt overigens niet, maar het probleem zal denk ik bij je laptop liggen .. tenzij de hdmi ingang van je TV defect is. Misschien kan je proberen even bij je driver van je videokaart te kijken in plaats van het windows beeldscherm menu.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan