temp internet files

Status
Niet open voor verdere reacties.

maretakje

Gebruiker
Lid geworden
25 mei 2002
Berichten
174
Kan ik zonder problemen mijn temp en temp internet files mappen die ik via verkenner open zo verwijderen zodat ik deze rotzooi kwijt ben , want volgens mij heb ik deze bestanden niet nodig en worden deze mappen opnieuw vanzelf aangemaakt, dacht ik ooit wel eens te hebben gelezenof heb ik het nu fout. ??
 
In windows verkenner %temp% invoeren.
Vervolgens met -control- A alles selecteren, en verwijderen.

Groeten Oossie
 
En voor tijdelijke internet-bestanden: Om cache bestanden te wissen: Verwijder de "tijdelijke internet-bestanden'' (in IE/Extra/Internet-opties, tabblad Algemeen) door te klikken op "Bestanden verwijderen" Activeer het selectievakje "Ook alle offline items verwijderen". Klik op OK.

Eventueel dit nog als je van opruimen houdt: Aanvinken in IE/Extra/Internet-opties, tabblad Geavanceerd "de map met tijdelijke internet-bestanden leegmaken als de browser wordt afgesloten.'' en klik OK.
 
In de map temp staan allerlei ander mappen met o.a
istmp.1.dir en istmp.3.dir en msohtml en nog een paar meer kan ik deze allemaal verwijderen zonder rare gevolgen.
 
Die mappen kun je zonder problemen verwijderen.

Je kunt ook Diskcleaner gebruiken als je je systeem schoon en opgeruimd wilt houden.

Groeten Oossie
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan