Teveel geheugen kapot

Status
Niet open voor verdere reacties.

l.degroot01

Gebruiker
Lid geworden
18 jan 2003
Berichten
161
Hallo,

Ik heb hier in huis 4 pc's staan waar ik het niet mee voor elkaar krijg PAR2 bestanden aan te maken met Quickpar. Deze suggereerde dat mijn RAM geheugen defect zou zijn.
Op alle 4 de pc's Orthos, Prime95 en Memtest86 gedraaid, inderdaad alle 4 de pc's geven fouten. Maar het vreemde hieraan vind ik dat alle 4 de pc's net 2 maanden oud zijn, en daarnaast lijkt het mij zeer onwaarschijnlijk dat op 1 en hetzelfde moment 8 geheugenreepjes van 2 merken (OCZ en GEIL) het begeven.

Specs
CPU AMD Phenom Quadcore 9850 2,5 Ghz
2GB RAM DDR2-1066 Dual-Channel

Heeft iemand een andere verklaring voor deze meldingen.

PS pc's werken verder wel gewoon normaal onder windows.

Als ik dezelfde testen uitvoer op een oud beestje:

AMD Athlon XP 2400+
1GB RAM DDR-266 dan komt die er wel gewoon doorheen.

Edit: 1 van de 4 pc's heeft nu spontaan last van spontane reboots.
 
Laatst bewerkt:
Toevalling Vista ?

QuickPar schijnt nog niet helemaal voor 100% te werken onder Vista.
 
hhmm. zou moeten werken.
Is het misschien een foute download van QuickPar die je op alle computer hebt geinstalleerd ? Misschien wel inclusief virus of ander besmetting?
 
hhmm. zou moeten werken.
Is het misschien een foute download van QuickPar die je op alle computer hebt geinstalleerd ? Misschien wel inclusief virus of ander besmetting?

Verklaart dat dan ook de fouten in Memtest, Orthos en Prime 95?
 
Zou kunnen !
Enig idee hoeveel verschillende virusjes er bestaan en wat deze voor schade aan kunnen richten ? Elk virus werkt net weer anders of gaat op een andere manier te werk.

p.s., als je deze download gebruikt, is hij zonder gevaar te installeren
http://www.binaries4all.nl/quickpar/

Tenzij je met jouw versie nu 4 computers besmet hebt.

Waar heb jij je Download vandaan?
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan