Texas Instruments 84 BASIC | Onzichtbaar Save file

Status
Niet open voor verdere reacties.

Maximvdw

Gebruiker
Lid geworden
7 feb 2009
Berichten
921
Vraag
Hallo, ik ben bezig met een klokje te maken in BASIC van mijn TI 84+ SE rekenmachine.
Ik zou graag gegevens zoals opties (taal,...) opslaan zodat je het programma kan aanpassen zoals je zelf wil.
Ik had eerst gedacht om alles in een List op te slaan zoals:
PHP:
:1->L1(1)
waarbij de "1" die opgeslagen word voor true zou staan bij bevoorbeeld (Datum aan : TRUE/FALSE
alleen is dit nogal lastig omdat list vaak gebruikt worden als je het programma niet gebruikt en omdat het gemakkelijk kan worden verwijderd.
Toen ik onlangs merkte dat sommige programma's dingen opslagen op een andere locatie dan het RAM (maar als programma) vroeg ik me af om het mogelijk is iets op te slagen op een tweede programma (dat onzichtbaar is)
Mijn vraag is hoe ik dit zou moeten doen en hoe ik het onzichtbaar maak (ik weet dat het iets met ID te maken heeft onder 32 , maar daar weet ik 0% van)

Specificaties
Merk: Texas Instruments
Product: TI 84+ Silver Edition (SE)
OS: 2.55MP
Programmeertaal: TI BASIC

Hartelijk bedankt!
 
Hoi,

Als je probleem alleen is dat de lijst door andere gebruikt kan worden raad ik je aan een eigen lijst te maken:
Code:
:SetUpEditor MIJN
:1->MIJN(1)
Zo wordt de lijst MIJN gemaakt, kies een leuke naam (bijvoorbeeld de naam van je programma) en de kans is erg klein dat iemand anders de zelfde naam gebruikt.

Succes

PS: als het niet werkt moet je misschien een kleine L (het list tekentje, kan je in de catalog vinden) voor MIJN zetten, ik kan het niet testen, mijn TI 84+ is zoeken :-(
 
Dankje

Dankje voor je reactie, het lukt zeer goed
maar wat is het verschil tussen de Setupeditor en die kleine L ?
 
Hoi,

SetupEditor "naam", maakt een lijst genaamd "naam" als deze niet bestaat, of unachived hem als hij geachrived is en doet niks als hij gewoon in de ram zit.
Het kleine L'etje is wat normaal voor lijstnamen staat, ik weet niet meer of dat verplicht is, dan zou je krijgen:
SetupEditor L"naam"

De L maak zover ik weet geen lijstt aan.

Succes
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan