Je Nederlands is niet bepaald vlekkeloos, hoewel de grammatikale fouten nogal meevallen.
Maar je zinnen lopen niet echt lekker. Je hebt gewoon geen lekkere vloeiende stijl van schrijven.
En je maakt toch wel wat vervelende fouten:
- "maar het licht anders" moet natuurlijk zijn "maar het ligt anders"
- Meneer Rutten moet zijn meneer Rutte (niet alleen de naam is fout, maar midden in een zin schrijf je meneer niet met een hoofdletter)
- "2e kamer" lijkt niet fout maar moet toch echt geschreven worden als "Tweede Kamer"
Informatief ben je ook niet echt.
Je schrijft wat algemene dingen die op zichzelf waar zijn, maar diepe inzichten of een verrassende kijk op de hedendaagse problemen kom ik niet tegen.
En als je een opsomming geeft van politieke partijen, wees dan zo verstandig om niet alleen een stel afkortingen op een rij te zetten maar ook de volledige namen erbij.
En als laatste: je hebt gewoon geen verstand van politiek.
Als je de midden-partijen omschrijft als "kiest voor de midden-stand", dan heb je er echt geen verstand van.
De omschrijvingen van links en rechts zijn ook vreselijk simplistisch. De omschrijving die jij geeft zal misschien door meer mensen zo ervaren worden,
maar met een klein beetje argumentatie kan iedereen dit zo onderuit halen.