• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Titel van kolom voorzien van formule

Status
Niet open voor verdere reacties.

Glenn11

Gebruiker
Lid geworden
15 nov 2008
Berichten
46
Hi all,

Ik heb eigenlijk 2 vragen:

1. In de hele kolom E moet de formule zijn '=D2+21'. Maar dit kan ik pas vanaf rij 2 gebruiken, omdat rij 1 een titel bevat? Of kan dit ook al incl. rij 1?

2. Als ik op E2 de formule '=D2+21' invoer, dan krijgt de cel E2 een waarde. Maar ik wil deze cel alleen een waarde geven zodra er een waarde is ingevoerd in kolom D.

Wellicht weten jullie op beide vragen een oplossing :)?

Alvast bedankt!
 

Bijlagen

Dat eerste kan volgens mij niet.
Tweede: in E2
Code:
=ALS(D2>0;D2+21;"")
Kun je dan doortrekken.
 
Vraag twee is dit het antwoord:
=ALS(D2="";"";D2+21)
Vraag één is bijzonder onduidelijk. Hoe wil je bij een titel in D1 een getal bijtellen????

Overigens lijkt het me echt geen goed idee om een formule alvast voor het ganse werkblad door te trekken (tot rij 1048576 dus)
Een rij die je wellicht nooit zal gebruiken, maar als je dat allemaal met formuletjes gaat vullen, wordt je bestand onnodig zwaar, en laat je excel te veel rekenen.
 
Laatst bewerkt:
Die is mij ook niet duidelijk.

Als(isgetal(D1);D1+21;....)
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan