Toshiba Libretto 50ct met CF kaart als hd via IDE to CF converter (jawel)

Status
Niet open voor verdere reacties.

ritsert

Gebruiker
Lid geworden
6 mrt 2006
Berichten
24
Beste mensen,
Ik probeer de harde schijf in mijn Toshiba Libretto 50ct te vervangen door een IDE to CFconverter. Hierdoor zou het mogelijk moeten zijn het kleinood op te laten starten met een 4 gig Compact Flash kaartje.
Wat blijkt: de converter heeft pin 14 aanwezig, terwijl deze pin op de aansluiting in de Libretto geblokt is. Stevig doordukken zou dus resulteren in een verbogen pin 14 op de converter.
Kan ik deze pin gewoon afknippen op de converter of doetie nog iets speciaals?

Gebruikte hardware:
Toshiba Libretto 50CT (jahoor, uit '94 met Japanse karakters!)
CF-IDE2.5" convertertje, merkloos.
4 Gb TakeMS Hyperspeed 120x Compaft Flash kaart.
De te vervangen HD: Toshiba mk0803mat HDD2116b 815mb

Iemand verstand van dit soort aansluitingen?
 
Laatst bewerkt:
antwoord

Zelf uitgevonden::thumb:

van deze site:

1 pin te veel?
Enkele laptop-modellen gaan uit van 1 ontbrekende pin bij de 44 pins harddisk aansluiting, en dus ook voor de CF2IDE-adapter. In dat geval kan je 1 pin simpelweg ombuigen/afknippen, zie foto1 en foto2 voor de juiste pin. Voor de meeste laptops is dit echter niet nodig, en kan de CF2IDE-adapter zo worden bevestigd.
(De reden dat deze pin niet is weggelaten, is volgens de fabrikant dat bepaalde toepassingen hem alsnog nodig hebben)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan