• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

totaalhoeveelheid optellen bij vorige totaalhoeveelheid in excelkassa

Status
Niet open voor verdere reacties.

lasertrex

Gebruiker
Lid geworden
21 feb 2015
Berichten
9
Ik heb een klein kassa programmaatje gemaakt maar nu zit ik vast.

op de knoppen om producten aan te slaan zit een simpel tellertje in vba, maar ik wil ook graag een groot totaal hoeveelheid per product
ik wil graag iedere keer als ik op de knop totaal druk, dat de hoeveelheid aangeslagen producten naar een ander tabblad gekopieerd worden.
Hierbij wil ik het liefst dat dit opgeteld wordt bij het vorige resultaat in dezelfde cel (indien dit mogelijk is, ikzelf kreeg meldingen van kringverwijzingen).

alvast bedankt.
 
Bekijk bijlage kassa jan.xlsm

excuses, nu staat deze er wel tussen.
door op de knop subtotaal te klikken moet kassa!O3 bij totalen!C2 komen te staan,
en iedere keer dat ik weer op subtotaal klik, moet dit erbij opgeteld worden.
Hopelijk is het zo wat duidelijker.
 
bv.

Code:
Sub VenA()
     For j = 2 To 21
         Sheets("totalen").Cells(j, 3) = Sheets("totalen").Cells(j, 3) + Sheets("kassa").Cells(j + 1, 15).Value
     Next j
End Sub
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan