Trage snelheid Expressnet van Telenet

Status
Niet open voor verdere reacties.

Pietvb

Gebruiker
Lid geworden
2 feb 2009
Berichten
7
Hey,

ik heb al vele jaren expressnet en ben er heel content over.

Nu haal ik de laatste tijd slechts een snelheid van 7Mbps terwijl dit toch 30Mbps zou moeten zijn (30 misschien niet maar al content met in de 20)
Dit getest (draadloos) op 2 recente laptops (1 met vista en 1 met Win7).

Ik heb al contact gehad met telenet en die hebben het juiste "profiel" opnieuw in de modem ingeladen en van bij hun getest en dat zou perfect werken.

Nu is mijn vraag of dit aan mijn router zou kunnen liggen. Dit is een DLink g (54Mbps) van een jaar of vier oud. Zou het kunnen dat ik moet overschakelen naar een n model om meer snelheid te hebben?

Iemand een idee of dit de oorzaak zou kunnen zijn?
Of eventueel tests die ik kan doen om uit te zoeken wat het probleem zou kunnen zijn?

Thanks
Groeten
 
Nieuwe router

Ik heb hetzelfde probleem. Ik zit nu op 12mbs maar vooral als ik game kan ik me eraan ergeren. Persoonlijk vrees ik dat een nieuwe router weinig zal hebben aangezien ik recent een nieuwe heb gekocht en het probleem blijft aanhouden. Bij telenet werken ze volgens een systeem dat naargelang het aantal gebruikers, de totale capaciteit gedeeld wordt. Dus als je net als ik ongeluk hebt dat je in een buurt woont waar velen telenet gebruiken, dan kan je er zelf weinig aan doen =/
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan