Tv Kaart

Status
Niet open voor verdere reacties.

mario-angela

Gebruiker
Lid geworden
12 jan 2002
Berichten
453
welke uitvoering of zijn er alternatieven die zeker zo goed zijn.

ik zit er aan te denken om er één van pinnacle te kopen omdat dit me een goed merk lijkt,maar nu zit ik met een vraag.

wat zijn de voordelen van de "de deluxe"uitvoering ten opzichte van de "pro"versie.

de "de luxe "is een usb versie dus kan deze gebruikt worden bij verschillende computers. dit is eigenlijk niet nodig.

zijn er echter nog meer voordelen aan de usb versie?
bijvoorbeeld storinggevoeligheid.

het is de bedoeling om tv,teletext en bestaande vhs banden op dvd te branden.

mario
 
De luxe kan ook meer software hebben, belangrijk is wel dat je een stereo tv kaart neemt, anders is de kwaliteit bagger.

Zelf heb ik een kaart van Terratec, ben er zeer tevreden over.
 
maar is de "de luxe"dan wel zijn geld waard als je kijkt naar de dingen die we er mee willen doen?

tv kijken(misschien in een later stadium programma's opnemen en branden),teletext en oude banden en een analoge camera aan sluiten op de computer zodat deze beelden ook gebrand kunnen worden.

is dit dan niet mogelijk met de pci-kaart?

mario
 
Vast wel, ik zou ook voor de PCI gaan, USB stekkertjes zitten niet muurvast in de PC en je bent zwaar ziek als het stekkertje net op het verkeerde moment er uit valt, ik ga voor zekerheid.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan