• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Opgelost Twee kolommen F en AU gelijk houden

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Senso
  • Startdatum Startdatum
Dit topic is als opgelost gemarkeerd

Senso

Inventaris
Lid geworden
13 jun 2016
Berichten
11.023
Besturingssysteem
W10 Pro en W11 Pro
Office versie
Office 2007 H&S en Office 2021 Prof Plus
Twee kolommen F en AU gelijk houden.
De inhoud moet rij voor rij hetzelfde zijn en blijven ook bij verplaatsen en invoegen van rijen etc. Hoe doe je dat? De wijzigingen tekst vinden alleen plaats in kolom F
 
Door in AU een verwijzing te zetten naar F?
In AU10 staat dan =F10
 
Een tamelijk ongebruikelijke manier van werken. Een toelichting op de verwachte meerwaarde zou handig zijn. Dubbele gegevensregistratie is nu juist wat met automatisering vermeden wordt.
 
Door in AU een verwijzing te zetten naar F?
In AU10 staat dan =F10
Dat heb ik geprobeerd, maar was geen succes.
Maar goed, wat ik wilde is een totale mislukking geworden. Je hebt van die dagen. Het was een doorgaan op het maken van mappen via Word en Batch files.
Dus ik stop daar definitief mee.
Bedankt.
 
Terug
Bovenaan Onderaan