Uit knop op het toetsenbord zorgt ervoor dat de pc niks meer doet

Status
Niet open voor verdere reacties.

xgamer

Gebruiker
Lid geworden
23 mrt 2012
Berichten
308
Hallo, op mijn toetsenbord staat een uitknop voor de pc. Als ik er op druk is de pc na ongeveer 10 seconden helemaal uit. Niks werkt. Zelfs de aan-restart knoppen werken niet. Als ik de voeding kabel eruit haal en terug stop, werkt de pc weer.
Maar het is alsnog irritant voor als ik er per ongeluk op druk. Zou ik deze knop kunnen laten functioneren voor standby of uitknop? Mijn toestenbord is: Logitech K260.
 
configuratiescherm----> hardware en geluid -----> energiebeheer-----> het gedrag van de aan/uit-knoppen bepalen (aan de linker kan als je bij energiebeheer bent)
 
Laatst bewerkt:
Ik denk dat jij het over de uit-aan knoppen hebt die op de pc zelf staan. Ik bedoel de uit knop op mijn toetsenbord.
 
Nee, er zit echt een uit-knop op het toetsenbord. Die zorgt ervoor dat de pc HELEMAAL uit gaat en niks meer doet. De aan-uit knoppen op de pc werken dan ook niet. Alsof alle stroom weg is. Ik zou graag willen dat de uit- knop op het toetsenbord mijn pc op standby/uit zet.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan