• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Uitbreiding formule

Status
Niet open voor verdere reacties.

mmboom

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
12 dec 2007
Berichten
3
Mensen,

ik heb een formule (zie bijlage) welke automatisch lege rijen verwijderd uit een reeks waarden. De formules in kolom C hebben bereik t/m cel A10 dit zou ik graag willen uitbreiden tot bv. cel A100 of A1000.

Zijn er hier mensen (experts) die mij kunnen vertellen hoe dit moet. :rolleyes:

Ik heb het bestand bijgevoegd zie bijlage: voorbeeld.xls

Met vriendelijke groet,

Marcel.
 

Bijlagen

Beste mmboom,

Er wordt gebruik gemaakt van een matrixfunctie. Een matrixfunctie dien je af te sluiten met Ctrl+Shift+Enter.
Echter, jouw matrixformule heeft een bereik van 10 rijen * (C1:C10), om dit aan te passen dien je de formule te kopieren vanuit de formulebalk en in een andere cel neer te zetten.
Dan selecteer je die cel tot en met rij 25, of 100, je drukt op F2 (of je klikt in de formulebalk) en sluit af met Ctrl+Shift+Enter.
Klaar.

Richard

* Ga maar eens in C1 staan en klik dan op Crtl+/. Het hele matrixbereik wordt van gepakt. In dit geval wil je dus vanuit kolom A een top tien maken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan