upload

  • Onderwerp starter Onderwerp starter acra
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

acra

Gebruiker
Lid geworden
3 nov 2004
Berichten
241
Ik heb wel eens begrepen dat bij internetverkeer constant pakketjes data heen en weer worden gestuurd om te controleren of de data goed aankomt. Dat doet mij denken dat de uploadsnelheid eigenlijk best belangrijk is. Maar goed mogelijk snap ik het helemaal verkeerd. Omdat ik een ander abonnement wil graag uitleg. Wanneer gebruik je de uploadsnelheid, continu of alleen als ik daadwerkelijk iets het web opstuur, bijv bij mail of websites uploaden.
Alvast bedankt,
Nora
 
Dat heb je inderdaad goed begrepen. Als je een snel download account hebt maar je uploadverbinding is traag dan zul je er niet echt van kunnen genieten.

Het beste kun je eerst aangeven wat je met het abbo wilt gaan doen. Op basis daarvan is het makkelijker om een goed advies te krijgen.

Als je bijvoorbeeld alleen maar mails en MSN gebruikt dan hoef je geen supersnel internetabbo. Wil je ook vaak films etc downloaden weer wil.

Vermeld dus even wat je wilt gaan doen en wat je budget is wat je er aan wil uitgeven per maand.
 
Sorry, lang niet gereageerd, griep :(
en vervolgens andere zaken aan m'n hoofd.
Ik heb nu een chello-account (8Mb down, 2 up). Voor gewoon surfen prima.
Maar vanavond wilde ik graag op politiek24 het live-debat volgen, dat lukte dus niet.
Een en al gehakkel.
En dan vraag ik me af: Waar ligt dat aan?
Is die site te druk bezocht op dat moment?
Is mijn PC te traag?
Is mijn internetverbinding te traag?
Ik download wel eens wat maar niet veel of vaak en dan geen films maar software of soms muziek. Ik wil vooral uitzendinggemist of 't geschiedeniskanaal of politiek24 online kunnen zien.
Graag advies.
Thnx.
Nora.
 
Je huidige abbo is ruim voldoende voor al deze zaken. Probleem met steaming video is inderdaad dat hoe drukker het op een site is hoe meer kans je hebt dat het niet vloeiend loopt en daar kunt je niet veel aan doen.

DIt is ook niet echt betrouwbaar als meeting of je internetverbinding goed werkt.

Beter is om eerst een snelheidstest te down via bepaalde pagina's zoals

http://test.net.upc.nl/
http://www.speedtest.net/
http://speedtest.bbned.nl/
http://www.speedtest.nl/
http://www.mordax.nl/

Kijk daar wat je gemiddeld aan snelheid haal. Als dat in de buurt komt van jouw abbo dan ligt het probleem dus eerder aan de betreffende websites.

Als je de snelheid bij lange na niet haalt dan kunnen er meerdere factoren een rol spelen.

Het eerste wat je kunt proberen is om de stekker van het kabelmodem eens 20 sec uit het stopcontact te halen en dan weer erin te doen, ook wel resetten van kabelmodem genoemd. Daarna nog eens testen

Als je een router gebruikt tussen je kabelmodem en PC deze eens tijdelijk er tussen uit te halen en nu eens testen zonder router.

Reset wel je kabelmodem als je de router er tussen uit haalt. Als je deze er later weer tussen zet weer kabemodem resetten anders werkt je internetverbinding mogelijk niet.

Probleem bij Chello (heet nu UPC) Je dient dan de helpdesk te bellen. Zorg dat als je ze belt je geen router gebruikt. Vaak zeggen ze dan dat het daar aan ligt en dat kun je beter voor zijn.

Pc problemen - Check eens op spyware/virussen etc.
 
PC is schoon.
Downloadsnelheden zeer laag. (45 Kbyte/sec)
Modem gereset.
Zal dit weekend de router er tussen uit gooien.
Bedankt zover
Nora.
 
Als je de 45 kbytes op meerdere test site krijg dan zou ik zeker de test nog eens doen zonder de router en als het niet veranderd gaan bellen met UPC want dit is inderdaad veel te laag.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan