usb hardeschijf gebruikt teveel stroom???

Status
Niet open voor verdere reacties.

mkkkillah

Gebruiker
Lid geworden
9 jun 2008
Berichten
200
hallo,


ik heb een heel kleine hardeschijf (1.8inch).
nu heb ik op mijn laptop wat meldingen gezien zoiets als dit "het usb apparaat heeft een storing veroorzaakt." of "het usb apparaat heeft het energielimiet overschreden dit kan storingen tot gevolg hebben."
maar hij doet het altijd. Pas geleden dee ik hem bij me vaders pc erin en toen maakte hij contact voor 5 sec elke x hoor ik overnieuw het geluidje dat komt als je iets inplugt of eruit haalt. dus ik denk dat me laptop het nog net aan kon maar dat deze pc net niet genoeg stroom voor de usb's heeft. Ik zie hem bij me vaders pc niet en het hd lampje gaat elke 5 sec aan uit aan uit dat doet ie niet bij de laptop. enig idee hoe we dit moete oplossen

me vaders pc.

intel quad q6600
4 gig werkgeheugen
nvidia 8600 gs
moederbord geenn idee everest ultimate zegt "unknown"
voeding 620 watt A merk


alvast bedankt:thumb:
 
Heb je een Usb hub met adapter ( stroom stekker ) Die geeft dan stroom aan je hubje probeer dat dan misschien helpt het Trouwens is het een toshiba harddisk ??
 
Heb je een Usb hub met adapter ( stroom stekker ) Die geeft dan stroom aan je hubje probeer dat dan misschien helpt het Trouwens is het een toshiba harddisk ??

nee de harddisk heeft niet eens een merk erop :p:confused:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan