USB kabel laten hangen

Status
Niet open voor verdere reacties.

kevtec

Gebruiker
Lid geworden
17 jan 2003
Berichten
178
Beste helpers,

Ik werk al een tijd in IT, maar zit met een vraag waar ik niet echt een duidelijk antwoord op kan krijgen.

Sinds kort heb ik een iMac. Bij de iMac hoort een net opgeruimd bureau met dus ook zo min mogelijk kabels. Het enige nadeel dat ik tot nu toe heb van de iMac, is dat de USB aansluitingen aan de achterkant zitten.

Nu wil ik een USB verlengkabel achter in de iMac doen en deze los laten hangen, zodat ik er van voor makkelijk bij kan. Hier komt de vraag:

Kan dit kwaad? Er staat natuurlijk wel spanning etc. op de kabel, dus ik weet niet of het een goed idee is om hem los te laten hangen.

Alvast bedankt voor jullie reacties!
 
Hoi,

Geen probleem zelf ook gedaan heb alleen de vrouwtjes stekker onder de computertafel gelijmd kan nje zo een usb apparaat in pluggen
 
waarom hang je aan de kabel geen hubje, heb je er meteen meerdere usb-poorten bij en het staat netjes.
 
Hi de Jean,

Zoveel USB apparaten gebruik ik niet. Gaat meer om één externe harddisk :-)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan