USB poorten werken niet meer

Status
Niet open voor verdere reacties.

dizzyboy97

Gebruiker
Lid geworden
4 jul 2012
Berichten
400
Hallo, Mijn usb poorten werken niet meer. Ik heb me al suf gezocht op youtube en op google. Ze zeggen ga naar regedit. heb ik gedaan helpt niet. Daarna zeggen ze ook nog, apparatuursprogramma herinstalleren. helpt helaas ook niet. Daarna had ik weer een andere manier gevonden. Laptop van netstroom halen en batterij eruit en paar keer op de aan/uit knop drukken. Dit werkt helaas ook niet. Dit probleem begon allemaal zo: Ik stak een usb-stick in en werd niet weergeven in windows verkenner. Wel in windows media player (heel raar en usb werkt wel op andere pc's). Men computermuis werkte in begin excellent maar na 15dagen ongeveer niet meer. Toen ik dit probleem had kon ik wel men gsm via usb aansluiten en men psp weer niet. nu werkt geen 1 van men usb apparaten op men laptop niet meer. Ik heb vermoede dat ik iets met regedit verkeerd gedaan heb. Zoja zou deze dan opgelost geraken met een andere windows te installeren??

dank u :d
 
Laatst bewerkt:
Voor je gaat herinstalleren, kan je beter systeemherstel proberen (naar een datum dat je het probleem nog niet had)
 
hoe voor je systeemherstel uit. op F8 en dan systeemherstel. heb ik gedaan. Maar wat bedoel je naar de datum zetten toen ik het nog niet had?
 
Start, alle programma's, bureau-accessoires, systeemwerkset en dan kiezen voor systeemherstel
Nadat je op volgende hebt gedrukt zie je alle data.
 
Heel erg bedankt iedereen. Ondertussen heb ik men pc laten repareren. ACPI was verbrand :( ......Nouja nou werkt men pc terug zoals vroeger. Heel erg bedankt
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan