USB2.0 werkt op 1.0?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Pascal1234

Gebruiker
Lid geworden
24 dec 2001
Berichten
176
hoi,

Ik heb sinds een jaar een PC met een Asus P4B533 moederbord. Deze heeft volgens de handleiding 4 USB2.0-poorten, deze zie ik ook aan de achterzijde.
Nu heb ik sinds vandaag een mp3speler die op USB2.0 werkt, maar als ik hem aansluit zegt windows, dat de poort langzaam is en de speler snel. Oftewel, windows beweert dat ik geen USB2.0 poorten heb!!

Dit vind ik erg iriitant want de overdracht gaat niet bepaalt snel, nu is mijn vraag hoe zorg ik ervoor dat die usb-poorten op USB2.0 gaan werken?
 
Ik heb hetzelfde moederbord en heb inderdaad USB 2.0 en krijg daar geen meldingen van zoals jij. Heel gek, ik ga eens zoeken.
 
Om USB 2.0 te gebruiken dient er wel een 2.0 driver geinstaleerd te worden!
 
Hey,

Ik heb dus geprobeerd om de driver van de bijgeleverde CD te installeren, maar toen reageerde de USB-poorten helemaal niet meer :S.

Ik ga het dus maar proberen met SP1....



Mzzls,
Pascal
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan