• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Van excel 2007 naar 2010

Status
Niet open voor verdere reacties.

astegerman

Gebruiker
Lid geworden
12 aug 2011
Berichten
15
Ik heb een model ontwikkeld in excel 2007 waarin macro's zijn opgenomen. Met dit model moet gewerkt gaan worden op een systeem waar met excel 2010 gewerkt wordt. Ik heb het model opgeslagen in excel 2007 als een excel werkmap met macro's.

Wanneer ik het bestand open met excel 2010 werkt het wel, maar niet juist.

Ik voer de macro uit en de gegevens worden op een andere plek gepresenteerd dan wanneer ik het uitvoer met excel 2007.

Hoe kan ik er voor zorgen dat excel 2010 hetzelfde doet met mijn model als excel 2007?
 
Kun je opgenomen handeling ook niet even in XL2010 opnemen en kijken waar eventueel verschillen ontstaan? + eventueel de code en/of het bestandje hier plaatsen?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan