van modem/router naar modem en losse router

Status
Niet open voor verdere reacties.

mariannevanh

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
14 dec 2004
Berichten
2.135
Wij hadden, als abonnee van Solcon, eerst een modem/router in één, waarop wij onze server en andere laptops (draadloos) hadden aangesloten. Met onze overgang van Solcon naar Ziggo hebben wij op de modem een router aangesloten en daarop vervolgens de server en onze andere laptops. Ons netwerk draait weer als vanouds, we kunnen gewoon internetten, maar onze websites zijn, na de aanpassing van de DNS, gedeeltelijk bereikbaar (www.vanharten.net is wel bereikbaar, maar guido.vanharten.net is NIET bereikbaar).

Doe ik wat fout in de configuratie?
 
Laatst bewerkt:
Kijk hieronder:

C:\Users\tijs>ping guido.vanharten.net

Pingen naar guido.vanharten.net [83.247.118.68] met 32 bytes aan gegevens:

Control-C
^C
C:\Users\tijs>ping www.vanharten.net

Pingen naar www.vanharten.net [83.87.247.68] met 32 bytes aan gegevens:

Antwoord van 83.87.247.68: bytes=32 tijd=39 ms TTL=53
Antwoord van 83.87.247.68: bytes=32 tijd=17 ms TTL=53

Ping-statistieken voor 83.87.247.68:
Pakketten: verzonden = 2, ontvangen = 2, verloren = 0
(0% verlies).

De gemiddelde tijd voor het uitvoeren van één bewerking in milliseconden:
Minimum = 17ms, Maximum = 39ms, Gemiddelde = 28ms

Oftewel de DNS van guido.vanharten.net is niet correct, als die naar hetzelfde ip-adres als www.vanharten.net zou moeten verwijzen.
Ook kan het zijn dat het al wel correct is aangepast, maar nog niet in DNS is doorgekomen. Dat hangt van de TTL van de DNS entry guido.vanharten.net af.

Succes,

Tijs.
 
Het probleem is dat Ziggo voor self-hosting geen subdomeinen ondersteunt. Door terug te gaan naar de oude provider was het probleem verholpen.(de switch maakten we overigens puur vanwege de kosten)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan