• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Vergelijken en index of welke functie?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Hunuloeloe

Gebruiker
Lid geworden
12 sep 2016
Berichten
311
Hallo,

Ik wil graag grafieken gaan maken maar het bestand is vrij groot en is per maand ingevuld (te zien op blad 2)
Ik heb op blad 1 een verzamelblad waarmee ik makkelijker grafieken kan bouwen.
Het probleem:
Hoe krijg ik de gegevens van blad 2 op de juiste plek in blad 1? ik d8 zelf index en vergelijken functie maar ik weet niet hoe ik die in elkaar moet zetten :o

Bekijk bijlage Welke functie.xlsx
 
De brongegevens in blad2 van je voorbeeld bevatten samengevoegde cellen en tussenkoppen. Dat maakt het nogal lastig om te bewerken in Excel.
Kun je die gegevens niet in tabelvorm aangeleverd krijgen?
 
jawel de samengevoegde cellen (datums) kunnen ook per cel de datum weergeven worden dus A2 t/m A8 krijgt dan als celwaarde jun-16
 
Dat is mooi. Als je die tussenkoppen ook nog kwijt kan raken kun je het eenvoudig oplossen met een draaitabel.
 
Idd heb het kunnen oplossen met een draaitabel/grafiek! Dank voor het meedenken :)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan