• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Verkeerd opgeslagen

Status
Niet open voor verdere reacties.

hiltin

Gebruiker
Lid geworden
8 sep 2000
Berichten
337
Beste helpers,
Ik heb een bestand in Excel gewijzigd en opgeslagen. Achteraf blijkt er teveel gewijzigd te zijn en ben ik meer dan de helft van mijn kollommen kwijt! Kan ik het bestand, zoals het was voor ik het opsloeg ergens terugvinden en herstellen?
 
Dus je hebt het verkeerd gewijzigd en als zodanig opnieuw opgeslagen?

Dan houd het op ben ik bang.

Als je hem gewoon kwijt was dan helpen programma's zoals pcinspector nog wel eens maar je hebt het bestand gewoon al gewijzigd en onder dezelde naam opgeslagen.

Echt balen man... :(
 
Ja, daar was ik al bang voor.:shocked:
Nou ja, ik heb alle gegevens nog en maak wel een nieuw bestand.:confused:

Bedankt voor je reactie!
 
Thuis of op het werk? In het laatste geval is er wellicht nog een backup van de vorige dag bij de systeem beheerder?

Ron
 
Kantoor aan huis:eek::confused:
Maar, ook dan moet je toch iedere avond/nacht een volledige of incremental backup draaien. :confused: Zou ik zeker doen. Alle gegevens op 1 harde schijf maakt je erg kwestbaar!:confused:

Ron
 
Goeie tip.
Ga ik zeker doen.
Dat zal vast wel automatisch instelbaar zijn.

Bedankt!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan