Verkenner is traag

Status
Niet open voor verdere reacties.

joopknoop

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
8 jun 2008
Berichten
3
Hallo allen,

Ik ben hier nieuw!! Ik zit met het volgende probleem: wanneer ik in de verkenner rechts klik op meerdere bestanden, duurt het heel erg lang voordat ik het menu in beeld krijg. Ook het kopieëren of verplaatsen van veel bestanden is een probleem. Wanneer ik maar een paar bestanden (of mappen) selecteer gaat het prima. Ik heb al vanalles geprobeerd (systeemherstel, programma's uit mijn opstart verwijderen enz.). Weet iemand hoe dit komt en hoe ik het kan oplossen?

Mijn systeem is: Windows XP pro SP2
160 gb sata harddisk

P.s. Wanneer ik hem in veilige modus opstart heb ik geen problemen.
 
Bedankt voor jullie snelle reacties! Glary Utilies heb ik gister geprobeerd, heel handig programma, maar het haalt helaas niets uit. Vanavond zal ik de tip van tijs proberen, het lijkt erop dat dit precies is wat er mis is met mijn systeem, veel symptomen kloppen namelijk!!

Ik hou jullie op de hoogte!!
 
het is normaal dat het langer duurt als je meerdere mappen wilt verplaatsen enzo... maar hoe extreem lang het duurt bij jou weet ik ook niet.

als de oplossing van dnties ook niet geholpen heeft kan je ook eens chkdsk uitvoeren :thumb:
 
Wooohooo 3-0 (off-topic) :thumb: en Wooohooo, mijn probleem is opgelost!!! Dankzij de tip van Tijs! Na het gebruik van shexview kwam ik erachter dat het programma acrobat professional 8.10 problemen had. Na het contex menu van acrobat te hebben uitgeschakeld was het probleem opgelost! Mijn verkenner werkt weer zeer snel.

Hartelijk dank voor jullie hulp!!!!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan