• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

VERT. ZOEKEN voor gevorderden?

Status
Niet open voor verdere reacties.

henri77

Gebruiker
Lid geworden
21 jun 2010
Berichten
230
WAT ALS voor gevorderden?

In het bestand: BOUWBESLUIT WOONFUNCTIE tabblad: BOUWBESLUIT:

Wanneer ik in cel C12 “woonkamer” invul via het pull down menu, wil ik graag dat in cel A12 automatisch de tekst:
“VG 01" komt te staan.
Hetzelfde geldt als ik onder "woonkamer", “keuken” invul, maar dan moet er “VG 02" in kolom A komen te staan. De cellen in kolom A moeten dus opeenvolgend zijn en tevens gerelateerd zijn aan het woord: “verblijfsruimten”.

M.a.w. : WAT ALS de cellen in kolom F verandert in "verblijfsruimten" moeten in de cellen van kolom A de tekst "VG01" komen te staan.

Daarnaast in tabblad: "DAGLICHT (VG)" wil ik graag dat in cel A4 automatisch “VG01" komt te staan als ik deze heb toegekend in tabblad: BOUWBESLUIT. Ook zou het prettig zijn als de tekst: “woonkamer” (die dus gerelateerd is aan VG01) automatisch in de cel ernaast komt te staan (cel C4).

Ik hoop dat ik e.e.a. duidelijk heb uitgelegd, kan iemand mij helpen aub?
(Zie bijlage).

Vriendelijke groeten,
Henri
 

Bijlagen

Laatst bewerkt:
Omdat veel Excel-gebruikers nog met een oudere versie werken die geen .xlsx ondersteunen kun je beter een .xls bestand bijvoegen. de kans op een antwoord wordt dan vele malen groter.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan