• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Verticaal zoeken

Status
Niet open voor verdere reacties.

Strikske

Gebruiker
Lid geworden
5 mei 2008
Berichten
39
Beste mensen,

Ik ben bezig met een data analyse daarvoor maak ik een upload uit een csv bestand hierbij doe ik 2 kolommen toevoegen dit alles heb ik in één macro gemaakt.

Op het voorblad heb ik vert.zoeken gebruikt omdat deze uit de lijst iets moet opzoeken en weergeven. Hier gaat het fout. Ik gebruik de formule:

=VERT.ZOEKEN(E7;Upload!$B$2:$E$500;4;0)

Maar het probleem is wanneer ik de macro upload doe verschuift de tabelmatrix naar:

=VERT.ZOEKEN(E7;Upload!$D$2:$G$500;4;0)

Ik denk dus dat dit komt door het toevoegen van de 2 kolommen verspringt de tabelmatrix Heeft iemand hier een oplossing voor? Moet ik dit dan ook in de macro inbouwen? Kan ik dit ook nog anders doen?

Alvast bedankt

Gr Strikske
 
Geef het bereik een naam

Strikske,

je schrijft:
=VERT.ZOEKEN(E7;Upload!$B$2:$E$500;4;0)

Maar het probleem is wanneer ik de macro upload doe verschuift de tabelmatrix naar:

=VERT.ZOEKEN(E7;Upload!$D$2:$G$500;4;0)

Probeer eens om het bereik een naam te geven; bovendien: moet de verwijzing wel absoluut?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan