Videokaart losgeschroefd, .................help.

Status
Niet open voor verdere reacties.

gebruiker37

Gebruiker
Lid geworden
19 jun 2009
Berichten
438
Videokaart losgeschroefd want hij kapte er mee, hij is erg stoffig, dus ik hoopte dat ik gewoon wat stof weg kon blazen. Eén kant los gehad maar zie dat ik daar iets heb losgetrokken (is wat anders natuurlijk, maar lijkt qua vorm op een processor op de socket, met koelpasta) kan ik het gewoon weer terug zetten, of moet ik er zelf (eerst de vuile resten weghalen misschien) weer van dat spul (wat dat dan ook maar is) opsmeren eerst?

Groeten Geert.
 
Hoi,
is dus toch een processor en je moet het eerst schoonmaken en dan koelpasta aanbrengen.
 
Inderdaad, zoals boven vermeld. Even de ouden koelpasta resten verwijderen, nieuwe opbrengen en de boel weer vast schroeven / klikken ..

Suc6! ;)
 
Oké, gelukt, en met 8 minuten in de oven was die ook weer gemaakt (eerst even googelen voor details als je het ook gaat doen) vind het nog steeds anekdoterig dolletjes.

ps, bedankt voor de reacties maar weer.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan