Videokaart werkt niet?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Ronan

Gebruiker
Lid geworden
20 nov 2004
Berichten
23
Ik heb net een nieuwe videokaart gekocht: ATI RADEON 9800 Pro. Hij is goed geinstalleerd, goede drivers en mijn vorige onboard videochip heb ik uitgezet in de BIOS. Met de test van 3DMark 05 heeft mijn videokaart de score van 1950. Nou is mijn probleem, dat als ik mijn videokaart veel gebruik, bij een spel bijvoorbeeld, dan valt het spel of mijn computer af. Bij farcry valt de computer na 5 minuten uit, bij Splinter Cell 2 valt het spel na 20 minuten uit met een error van:

General protection fault!

History: FD3DRenderInterface::SetMaterial <- USkeletalMeshInstance::Render <- FDynamicActor::Render <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FCameraSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Bij UT2004 werk het, en bij COD werkt het ook alleen met een kamerventilator naast de computer. Het zou dus aan de temperatuur van de videokaart kunnen liggen, maar met farcry maakt het niet uit of ik een ventilator ernaast heb of niet. Ik heb het uitgeprobeerd met 1 GB RAM, maar dat was hetzelfde, ik heb het geprobeerd met de diskettestation afgekoppeld voor meer stroom, maar dat was ook ongeveer hetzelfde.
Wie kan mij helpen?

Intel Pentium 4, 2.4 Ghz - Processor
256 MB RAM - Geheugen
ATI RADEON 9800 PRO - Videokaart
Asus P4S533-MX - Moederbord
Compaq 17" - Monitor
Codegen 350 Watt - Voedinkast
 
Ga naar:
Deze computer> Eigenschappen> Tabblad geavanceerd> De onderste button instellingen.
Vinkje weghalen voor: "De computer automatisch opnieuw opstarten".

Je krijgt als de pc uit wil schakelen of opnieuw opstarten een blauwscherm met foutmelding.
Schrijf de exacte melding hier bij je bericht.

De oude driver van de Onboard videokaart eerst verwijderd?

DirectX up to date?

350Watt is inderdaad niet echt veel voor zo'n processor en videokaart.
Wat zit er nog meer in je pc?

Kijk ook of er Patches zijn voor de betreffende spellen.
 
heb je al in de bios gekeken waar de alarmtemperatuur op staat?
of heb je een tooltje erop gezet voor je videokaart wat betreft warmte?
zo ja, waar staat dat op, hoeveel graden?
 
Ok, ik heb het ingesteld dat de computer niet opnieuw opstart. Maar als de computer nu wil restarten door een spel, komt er een blauw scherm. Geen foutmelding of wat dan ook.

Maar ik heb wel de oude drivers van mijn onboard chip verwijderd.

En mijn Direct X is 9.0c.

En de hardware die er in mijn computer zit die stroom nodig hebben zijn:

DVD/CD-ROM speler
CD-ROM RW speler
Diskette Station
Harde schijf (40 GB)
Het moederbord (P4S533-MX)
Videokaart (ATI RADEON 9800 PRO)

En gamemaster111, ik weet niet wat de a;larm temperatuur is, maar ik weet niet zeker wat je bedoelt, maar de temperatuur van de CPU is: 13/14 Graden C en de temperatuur van de harde schijf is: 17 Graden C
 
Het probleem is nog niet opgelost. Ik denk wel dat het aan de videokaart ligt, dat die oververhit raakt. Ik heb er nu 2 kamerventilators naast en nu kan ik een spel ongeveer 2 uur spelen en dan sluit het af. Ik weet niet wat voor koeler ik moet kopen. Weet iemand dat wel?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan