Vista 32-bit naar 64-bit

Status
Niet open voor verdere reacties.

Shawn Garsed

Gebruiker
Lid geworden
26 sep 2009
Berichten
30
Hallo iedereen,

In vroeg me af of het mogelijk is om met de product-code van mijn 32-bit Vista Home Basic de 64-bit versie te installeren. Ik heb het gegoogled, maar de antwoorden die ik vind spreken elkaar nogal tegen. Ik heb volgens mij een OEM-versie van Vista. Dit is de versie die ik heb: http://http://azerty.nl/producten/product_detail/?ID=89321. Van wat ik begrijp moet het mogelijk zijn om met een Vista 64-bit DVD en mijn originele product-code, Vista 64-bit te installeren.

Is dit waar?

Shawn
 
Dat gaat niet.
Je kan geen productcode van een andere versie gebruiken.
 
Ok, dat gaat wel, & wel vanaf Vista.

Er zijn 2 scenario's: de nieuw-installatie - of aangepast, & aanbevolen - of de upgrade-installatie, afhankelijk van het installatie-medium.

In beide gevallen opstarten met de DvD.
Met een Retail/OEM-DvD kan de installatie direct gestart worden op een vers geformatteerde partitie of die formatteren tijdens de installatie.
Met een Upgrade-DvD dient de oorspronkelijke Windows-versie aanwezig te zijn tot na de verificatie van de Produkt-IDentificatie-Sleutel (PID) voltooid is.

http://support.microsoft.com/kb/932795
 
Ja dit is mogelijk. Sinds Windows Vista mag je zelf kiezen of je 32 of 64 bit activeert met je licentie. Dus heb je nu 32 bit Home Premium, dan zal je 64bit Home Premium moeten installeren om hem nog steeds te kunnen activeren.
 
Sorry voor de late reactie.

Ik heb toch Microsoft maar even ge-emaild, en het kwam er op neer dat je alleen met een retail-dvd (gratis) de 64-bit versie kan installeren. En aangezien ik een oem-kopie heb kan dat niet en moet ik een aparte licentie kopen voor de 64-bit versie.

Helaas.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan