• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Voor diegene met een kort geheugen die hun paswoord van excel zijn vergeten

Status
Niet open voor verdere reacties.

gast0660

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
28 dec 2010
Berichten
4.530
Paswoord vergeten in excel?
Bestandje in bijlage kan u mischien verder helpen.
Zorg dat het bestand waar je het paswoord wil uitfrullen gesloten is.
Als je het paswoord uit een werkblad wil frullen, activeer het blad eerst, save en sluit.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Dat is de bekende brute force methode die werkt op de beveiliging van Office 2007. Bij een hogere versie van Office werkt dat niet meer.
 
Beste Edmoor,
Daarom ook
Bestandje in bijlage kan u mischien verder helpen.
Maar als ik een testbestandje maak met excel 2016 werkt het ook.
 
Volgens mij is de beveiliging pas vanaf XL2013 een stuk beter, iig brute-force (...onmogelijk...), maar uiteraard simpel te omzeilen
 
Beste gast0660,

Ik heb de bijlage weggehaald daar dit soort dingen in het grijze gebied vallen dat de regels zo mooi afdekken.
Ik snap echter de intentie om mensen te helpen met dit bestand en dat is natuurlijk erg aardig :)

Ik zal de vraag ook maar direct sluiten aangezien de rest van het topic zo toch niet meer van toepassing is.

Allen nog een prettige dag gewenst :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan