• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

vraag opgelost -> vraag opgelost

Status
Niet open voor verdere reacties.

Visiplan

Gebruiker
Lid geworden
7 mrt 2005
Berichten
206
Als vragen zijn opgelost, is het handig om aan te geven dat deze ook zijn opgelost, zodat een ieder die de ander graag wil helpen niet telkens de verkeerde vragen gaat bekijken.
 
Maar oom daar nou een bericht voor te openen. :rolleyes:
En waarom in Excel ???
 
De meeste gebruikers van deze onvolprezen helpdesk klikken gewoon aan dat hun vraag is beantwoord/hun probleem is opgelost.
Zie bijlage.
Overigens kun je ook van het doorlezen van ópgeloste vragen een hoop opsteken, Visiplan ;)
 
bijlage vergeten

hier die bijlage :o
 

Bijlagen

  • hein3.jpg
    hein3.jpg
    20 KB · Weergaven: 57
JOZO:
Aangezien ik altijd op Excel zit en graag anderen wil helpen met hun problemen en hier dus verscheidene keren al tegengekomen ben dat vragen al zijn opgelost en niet zijn aangegeven heb ik mijn bericht hier geplaatst.

HEIN:
Dat snap ik wel, maar schijnbaar snapt niet iedereen dat, zie ook hierboven...
 
Da's mooi! Zet de vraag maar op opgelost, dan gaan we over tot de orde van de dag :)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan