Vraagje over een toetsenbord

Status
Niet open voor verdere reacties.

Windows78

Gebruiker
Lid geworden
1 mrt 2010
Berichten
138
Morgen krijg ik een van iemand een ongebruikte G15 toetsenbord. Alleen nu heb ik een vraag. Ik heb hier nog een goeie muis van een logitech LX 710 Deze doet het perfect en gaat ook nog niet weg. Mijn toetsenbord van de LX710 gaat dan gebruikt om op afstand te kunnen werken, want me pc verhuist naar een betere omgeving waar hij dan ook als Media center wordt gebruikt. Welnu is mijn vraag gewoon simpel
Kan ik 2 toetsenborden op 1 pc aansluiten, en kan ik naast de G15 Toetsenbord gewoon me muis gebruiken? (draadloos) En levert dit geen conflicten op?

Lijkt me geen moeilijk vraag ik denk dat het wel kan maar ik wil het gewoon zeker weten.
 
Laatst bewerkt:
Via USB kan je meerdere standaard muizen of toetsenborden aansluiten. Let wel op dat ze allemaal hetzelfde toetsenbordindeling hebben en dat alle muizen op rechterhandmuis of linkerhandmuis zijn ingesteld. Op mijn werk heb ik twee verticale muizen (eentje voor mijn linkerhand, eentje voor mijn rechterhand), of voor de mensen van support een simple tweeknoppenmuis.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan