Vraagje over processor

Status
Niet open voor verdere reacties.

azb100

Gebruiker
Lid geworden
5 feb 2008
Berichten
100
Hallo allemaal,

Ik wil graag een nieuwe processor kopen voor mijn pc. Nu is mijn oog gevallen op deze: AMD 9600 Quadcore processor. Nu is mijn vraag past deze erin?

De specs van mijn computer nu:

http://www.topproduct.nl/hardware/d...ite_m9060.nl_pc/id/1310158/specificaties.html

En ik heb de 2GB RAM naar 4GB gedaan.

De specs van mijn processor nu:

http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sSpec=SLA95

De specs van de processor die ik wil:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300322239563&ssPageName=ADME:B:BCA:GB:1123

Ik hoop dat deze erin past. Reageer alsjeblieft snel!:D

Groetjes,

Azb100

P.S. Alvast bedankt!:thumb::thumb::thumb:
 
Laatst bewerkt:
Dit zijn de DxDiag specs van mijn PC (bijgevoegd in bijlage)
 

Bijlagen

Nee dat gaat niet passen. Want jij hebt een Intel processor, dus een moederbord met een socket die AMD niet gebruikt. Dus wil jij de processor vervangen naar een AMD, dan zal je ook je moederbord moeten upgraden.
 
Aah, hoeveel kost dat, zo'n nieuw moederbord? (een goede)
 
Als je een hele goede neemt, met AM2+ (Wat waarschijnlijk dus ook de processor die jij wil ondersteunt) ligt tussen de 70 / 130 euro. Verder, zelf ben ik niet zo op de hoogte van AMD producten. Ik zit zelf bij Intel :)
 
Je hebt dus een HP pc met daarin een uitgekleed Asus moederbord (p5lp-le) en bent daardoor met dit moederbord beperkt.
Welke processoren er in kunnen staat op de volgende link.
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c00864946&lc=en&cc=us

Wil je geheel overstappen naar een AMD processor moet je inderdaad een nieuw moederbord en zoals 'probleempjes' al aangaf ergens tussen de € 60 en € 130 koop je een fatsoenlijk moederbord, let dan wel op of het een µATX / mATX is en of de AMD X4 9600 ondersteunt wordt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan