Vragen over mijn MSN infectie

Status
Niet open voor verdere reacties.

Oxnite

Gebruiker
Lid geworden
11 mei 2009
Berichten
18
Hoi mensen.

Ik heb zo snel mogelijk hulp nodig. Ik had al een ander topic aangemaakt waar ik al een vraag stelde, maar ik zat toen in het verkeerde forumdeel. Nu zit ik wel op de juiste plek. Graag wil ik hier een aantal vragen stellen over mijn MSN virus:

Wat ik ervan weet, is dat:

1. Hij niet super kwaadaardig is. Ik ken andere MSN virussen waarbij de hele computer niet meer werkt. Mijn virus stuurt alleen telkens berichten naar anderen en sluit automatisch mijn ingelogd account van MSN af.
2. De laatste keer dat ik het probeerde lukte het niet om 'Windows Live Essentials' te selecteren in de 'Configuratiescherm > Software' lijst. Ik ga dit nogmaals proberen, maar waarschijnlijk blokkeert het virus dit dan?
3. Ook weet ik dat het virus tot dusver twee verschillende teksten verstuurt, waarvan ik er eentje weet. Hij zegt iets van: www. PhotoShotz. com / blabla
En daaronder staat dan in grote letters: HAHAHA!

Nu heb ik ook nog een laptop met dezelfde internetverbinding waar ik met mijn MSN account weer ingelogd ben. Tot mijn verbazing sloot die af. Nu weet ik dat mijn internetverbinding met de laptop erg slecht is en vaak uitvalt.. Dus dat kon het ook zijn. Maar ik schrik nu de laatste tijd overal extreem van. In ieder geval, is het überhaupt mogelijk dat het virus naar elke computer gaat welke ik met mijn msn account inlog? Of is het virus mogelijk met mijn internet verbinding meegegaan? Of sla ik nu wartaal uit?

En stel ik wil mijn computer helemaal opnieuw installeren (dus alle bestanden eraf en helemaal vers). Ik heb de OEM versie van Windows Vista. Kun je daarmee meerdere malen Windows Vista installeren op één computer? Of is het zo dat die licentie code maar ÉÉN keer te gebruiken is?

Heel graag wil ik antwoord op de dikgedrukte vragen, lees desnoods de context niet en geef alleen antwoord op de dikgedrukte vragen.
 
Laatst bewerkt:
Oké, bedankt.

Sluit dit topic maar.. Ik ben gewoon heel erg onzeker etc. over dit virus, heb namelijk net een nieuwe PC, vind het allemaal erg zonde..

Maargoed, alsnog bedankt.
 
Dat hoeft niet. Een ieder probeert je zo goed mogelijk te helpen. In je eerst geplaatste topic wordt je een vraag gesteld, als je daar nu eerst eens antwoord op geeft. Deze sluit ik in ieder geval.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan