waar i.e. 6 op microsoft site

  • Onderwerp starter Onderwerp starter brbr
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

brbr

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
17 mrt 2002
Berichten
1.782
Ik wil i.e.6 over mijn oude heen gooien maar ik zoek me gek op de site van microsoft. Wie weet? Systeem: xp prof i.e. 6.0
 
Ik heb ie 6.0 op cd staan.
gewoon aangevraagd bij microsoft.
via download en dan cd aanvragen.
na ongeveer drie weken heb je de cd in huis.
En is nog GRATIS ook.
 
reactie update i.e.

Ik krijg de volgende mededeling:"" kan geen gegevens downloaden. Setup kan de huidige proxyserver instellingen mogelijk niet gebruiken"". Hoe los ik dit nu weer op?
 
Geen probleem hier, draai eerst eens iefix.
 
reactie i.e.

Ik weet niet hoe, maar het is misschien gelukt. Alleen krijg ik tijdens het opstarten van de pc de melding dat explorer verwijderd is (maar dat is niet zo). Heb je enig idee hoe ik die melding kan verwijderen. p.s. na de herstart stond er een adres nl. www.breekpunt.nl.
 
reactie i.e.

Het venster met de mededeling: ""persoonlijke instellingen verwijderen of niet"", lijkt mij dat ik nee moet aanklikken en zo niet waarom dan ja? p.s. www.breekpunt.nl staat gewoon in de adresbalk.
 
Uit ervaring weet ik dat alleen ja klikken (zonder vervelende gevolgen) er voor zorgt dat de meldinng weg blijft.

Als IE opstart met breekpunt is die site ingesteld als startpagina, dit kan je veranderen via internet-opties.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan