Waar kan ik de WEP code vinden?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Battleboy7

Gebruiker
Lid geworden
11 dec 2003
Berichten
82
Hallo,

Wij hebben laatst thuis een draadloos netwerk laten installeren met een WEP beveiliging. Nu ik een extra computer wil aansluiten vraagt hij om een WEP code, waar kan ik die vinden?

Bedankt!
 
Laten installeren? Heeft de installateur geen handleiding of een textbestand op de pc achtergelaten waarin de code staat? Anders even naar het bedrijf bellen voor de code.
 
Kun je in je router komen? Daar staat bij mijn tenminste me web code..
 
??? kan je je router/modem niet gewoon benaderen via het 192.168.1.xxx protocol benaderen??

Normaal gesproken kan je dan of een wep sleutel hernieuwd aanmaken.
Er zullen op de wireless security pagina van dat router/modem dan een paar keuze mogelijkheden zijn.

WPA WPA 2 WEP of een RADIUS

Deze mogelijkheden zullen niet allemaal tevoorschijnkomen maar ik neem hier ff het voorbeeld van een Linksys 54 G router.

Ik zou zelf kiezen voor een WPA waarbij je dan de TKIP als Algorithms neemt.
WPA is nl veilger dan het WEP beveiligingsprotocol.

Als dat gedaan hebt zal je ook een beveiligingskey kunnen aanmaken. Eénmaal aangemaakt op het router, kan elke PC bij hernieuwde start/aanroep het nwe netwerk vinden en als je daar dan de beveilingskey invult is het klaar voor de bakker.

su6

groetselsss
Dutch
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan