Waarde uit cel in excel gebruiken in een label in powerpoint

Status
Niet open voor verdere reacties.

Edwin82

Gebruiker
Lid geworden
2 aug 2013
Berichten
16
Hallo,

Ik kom ergen niet uit met VBA. Ik had deze ook al bij powerpoint gepost, maar het is meer VBA denk ik.

Wat ik wil is een koppeling tussen excel en powerpoint. Als er van dia gewisseld wordt, wordt doormiddel van een macro een stukje VBA gestart.

Dit stukje VBA kopieerd een waarde vanuit een cel naar een label van een formulier in powerpoint die ik daarvoor "misbruikt".
Ik vond dit makkelijker dan de oplossingen die ik op internet vond. Die vond ik ingewikkeld

Ik heb het sowieso werkend in excel naar excel.

Alleen het werkt niet van excel naar powerpoint.

Door een druk op de knop in powerpoint (dit wordt later een macro) wil ik een waarde uit een cel van excel gekopieerd hebben naar een label in powerpoint

Ik heb het getest in excel en daar werkt het. Alleen het werkt niet in powerpoint. Weet iemand of hier ene verschil in zit.

Ik heb een zip met de twee bestanden toegevoegd, een excel en een powerpoint: Bekijk bijlage Presentatie1.zip

Al vast bedankt!

Met vriendelijke groet,

Edwin
 
In de PowerPoint vraag staat een werkende oplossing.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan