• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

waardes opzoeken en koppelen aan formule

Status
Niet open voor verdere reacties.

dekkerr

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
16 aug 2015
Berichten
4
wie kan mij helpen. ik staar mij nu al 2 dagen blind.

ik heb 3 werkbladen, a,b en c
in c moet een resultaat worden weergegeven.
het volgende is de bedoeling:
in c d3 staat een variabele waarde. deze waarde moet opgezocht worden in werkblad a kolom c.
stel dat deze gevonden word in c7 werkblad a. dan moet hij de cel die in dezelfde rij staat maar in kolom g (dus g7) aftrekken van een vaste cel in werkblad B.

ik krijg het niet voor elkaar. Is er iemand die uitkomst kan bieden?
 
Als de vaste waarde in cel A1 staat van werkblad B.
Code:
=b!A1-VERT.ZOEKEN('c'!D3;a!C1:G10;5;0)
 
Boven staande ging fout. Duurde even voordat ik jou formule kon volgen maar ik snap het. Vriendelijk bedankt voor de moeite.
 
Graag gedaan.
Mag ik aannemen dat het is gelukt?
 
Volgens mij wel. Alleen kom ik nu een fout tegen in een ander deel. Als ik daar niet uit kom mag ik je dan om hulp vragen? Ik probeer het uiteraard eerst zelf. Dat verhoogd het trots gevoel achteraf. ☺
 
Natuurlijk mag je om hulp vragen, daar dient een forum voor.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan