Waarschijnlijk Worm in de computer

Status
Niet open voor verdere reacties.

dProdigy

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
2 feb 2008
Berichten
4
Hallo mensen,
Ik heb hulp nodig met dit virus, want mijn broer die heeft bestanden op mijn computer gezet, omdat zijn laptop naar de fabriek was gegaan om een fabrieksfoutje. Maar ik kreeg laatst een venster van dat de computer opnieuw opstart binnen 1 minuut. me broer was daarbij en hij zei dat ik het forum moest raad plegen. Maar ik ging eerst nog ff de computer scannen. Toen ik de computer ging scannen kreeg ik dit.

http://img220.imageshack.us/img220/8950/wormprobleem1hr4.png

Ongelooflijk veel errors. Of het nou door de worm komt of niet, de worm moet er zoiezo af. En ik weet niet hoe.. kheb overal gezocht op internet maar niks gevonden vandaar dat ik deze topic plaats op dit forum.

Kan iemand mij vertellen hoe ik de worm van mijn computer haal.

De groeten dProdigy
 
Laatst bewerkt:
De worm die je pc een melding laat geven dat hij binnen 1 minuut weer opstart heet Blaster worm. Door blaster worm remover bij google in te typen kom je vanzelf bij je antwoord !

Succes ermee en begin vast backups te maken want zo je verhaal verder te lezen houd jouw pctje het niet lang meer vol en kan dan ook naar de fabriek. :D:D:D:D:D

Succes :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan