Wat is/doet Panda File Shield Driver ?

Status
Niet open voor verdere reacties.

rijnton

Gebruiker
Lid geworden
11 dec 2003
Berichten
52
Weet iemand wat de Panda File Shield Driver (te vinden via Computer>Apparaatbeheer >(verborgen apparaten weergeven)>Stuurprogramma's die niet plug and play compatibel zijn) doet, respectievelijk tot doel heeft ?
Ik vraag het daarom, omdat ik de laatste tijd regelmatig uitval van internetverbinding (kabel) heb en die pas weer kan herstellen als ik mijn Sygate Personal Firewall uit- en weer inschakel. In het forum van Sygate zijn ze er achter gekomen dat dat waarschijnlijk door de eerder genoemde driver van Panda veroorzaakt wordt en aldaar wordt aangeraden om die driver op disabled te zetten. Ik heb dat inmiddels ook gedaan en het lijkt er voorlopig op dat het probleem inderdaad verholpen is.
Ik vraag mij alleen af wat dat betekent voor Panda en of Panda nu nog wel of niet bescherming biedt.
Bij Sygate hebben ze overigens al om commentaar bij Panda gevraagd maar daar is geen reactie op gekomen. Panda reageert sowieso niet of nauwelijks op vragen, is ook mijn ervaring in andere kwesties.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan